Stahujte Google Chrome 8

Goole včera vydal stabilní osmou verzi webového prohlížeče Chrome.
reklama

Nová verze přináší množství aktualizací bezpečnostních chyb, stejně jako funkce, které obsahovaly poslední buildy betaverze. Chrome 8 obsahuje mimo jiné zabudovaný prohlížeč PDF a Flashový přehrávač od Adobe. Navíc přináší také podporu Chrome Web Store od Googlu, který uživatelům v blízké budoucnosti umožní prohlížet a stahovat aplikace založené na Flashi a HTML5.

Podle vývojářů Chrome 8 obsahuje přes osm stovek patchů bezpečnostních chyb (včetně 13 kritických chyb ve WebKitu) a vylepšení výkonu. Nejnovější verze prohlížeče Chrome s označením 8.0.552.215 je dostupná pro Windows, Mac OS a Linux. Ve srovnání s předchozími verzemi tohoto prohlížeče však neobsahuje takové množství změn. Pokud máte už Chrome nainstalovaný, aktualizoval se vám prohlížeč s největší pravděpodobností sám (zjistíte to kliknutím na Nastavení - O aplikaci Google Chrome). Google vydává novou stabilní verzi svého prohlížeče každých šest týdnů.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru