Stahujte Firefox 7 Beta

Mozilla zpřístupnila betaverzi prohlížeče Firefox 7 pro Windows, Mac a Linux - navzdory tomu, že v tomto týdnu byl vydán i Firefox 6.
reklama

Firefox 7 beta opravuje problémy s přílišným zaplňováním paměti RAM, se kterými se Firefox potýká již několik let. K tomu prohlížeč využívá funkce zvané MemShirnk. Podle Mozilly Firefox 7 používá o 20 až 50 % méně paměti, než předchozí verze prohlížeče. Firefox 7 beta přináší také Azure Direct2D pro Canvas, který vylepšuje canvasové animace v HTML5.

Nová beta přináší také zrychlenou synchronizaci hesel a záložek. Díky novým nástrojům pak vývojáři budou moci měřit, jak dlouho trvá načítání jejich add-onů. Mozilla nyní vydává nové verze svého prohlížeče extrémně rychle. Firefox byl vydán v červnu a 15. července jsme se dočkali Firefoxu 6. Finální verze Firefoxu 7 bude vydána 27. září.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru