Stahujte Firefox 4 pro Maemo a Android

Mozilla uvolnila svůj Firefox 4 pro mobilní platformy Android a Maemo.
reklama

Mozilla včera vydala nejnovější verzi svého webového prohlížeče pro platformy Android a Maemo. Pokud jeden z těchto systémů používáte, můžete si Firefox 4 stáhnout buď na Android Marketu nebo na adrese Firefox.com/Mobile. Prohlížeč je dostupný v desíti jazycích včetně češtiny, pozor však na seznam podporovaných zařízení. Podle Mozilly je její nový Firefox třikrát rychlejší než standardní prohlížeč, který je na Androidu předinstalován.

"Firefox pro mobilní zařízení uživatelům umožňuje vzít si svůj oblíbený prohlížeč kamkoli s sebou včetně funkcí jako je Firefox Sync nebo tabbed browsing," uvedla Mozilla v prohlášení. "Díky novému rozhraní prohlížeč skrývá tlačítka, která nejsou zrovna využita a umožňuje tak uživateli zaměřit se plně na stránku, kterou navštívili. Díky Firefox Sync mají uživatelé vždy po ruce bezproblémový přístup ke své historii, Oblíbeným, otevřeným záložkám nebo datům z formulářů. "

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru