Stahujte Firefox 4 Beta 11

Mozilla včera vydala v pořadí již jedenáctou betaverzi prohlížeče Firefox 4. Nová betaverze přichází pouze dva týdny po vydání té předchozí a podle Mozilly přináší pouze pár bezpečnostních oprav.

Reklama

Bližší informace najdete na oficiálním blogu v Poznámkách k vydání. Pokud již máte nainstalovanou předchozí betaverzi Firefoxu 4, měla by se vám v nejbližší době automaticky aktualizovat. Pokud jste betu ještě nezkoušeli, můžete si ji stáhnout pro operační systémy Windows, Mac OS X a Linux 32-bitů/64-bitů. Nová beraverze je přístupná v šestasedmdesáti jazycích.

Finální verze Firefoxu 4 měla být původně vydána do konce minulého roku, Mozilla ji však několikrát odsunula. Očekává se, že do vydání finální verze bude dostupná ještě betaverze s pořadovým číslem 12. Co je však mnohem zajímavější, Mozilla v tomto roce plánuje vydat také Firefox 5, Firefox 6 a dokonce i Firefox 7. To je oficiální plán, otázkou je, zda se tyto verze populárního prohlížeče opět neopozdí, stejně jako se to stalo u Firefoxu 4.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář