Stahujte Firefox 4 Beta 11

Mozilla včera vydala v pořadí již jedenáctou betaverzi prohlížeče Firefox 4. Nová betaverze přichází pouze dva týdny po vydání té předchozí a podle Mozilly přináší pouze pár bezpečnostních oprav.
reklama

Bližší informace najdete na oficiálním blogu v Poznámkách k vydání. Pokud již máte nainstalovanou předchozí betaverzi Firefoxu 4, měla by se vám v nejbližší době automaticky aktualizovat. Pokud jste betu ještě nezkoušeli, můžete si ji stáhnout pro operační systémy Windows, Mac OS X a Linux 32-bitů/64-bitů. Nová beraverze je přístupná v šestasedmdesáti jazycích.

Finální verze Firefoxu 4 měla být původně vydána do konce minulého roku, Mozilla ji však několikrát odsunula. Očekává se, že do vydání finální verze bude dostupná ještě betaverze s pořadovým číslem 12. Co je však mnohem zajímavější, Mozilla v tomto roce plánuje vydat také Firefox 5, Firefox 6 a dokonce i Firefox 7. To je oficiální plán, otázkou je, zda se tyto verze populárního prohlížeče opět neopozdí, stejně jako se to stalo u Firefoxu 4.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru