Stahujte Firefox 4

Mozilla po dlouhém čekání konečně uvolnila finální verzi Firefoxu 4. Finální sestavení prohlížeče přichází pouze dva týdny po vydání verze Release Candidate, neboť Mozilla nenašla v RC žádné větší nedostatky.
reklama

Firefox 4 Release Candidate 2 byl potichu vydán 18. března a včera se na serverech Mozilly objevila finální verze (aktualizace domovských stránek v jednotlivých jazycích proběhly dnes). Pokud již máte nainstalovanou starší verzi Firefoxu, měla by se vám automaticky aktualizovat. Pokud ne, můžete si nový Firefox stáhnout z jeho webu. Firefox 4 podporuje 83 jazyků. Na změny, které přináší, se můžete podívat zde.

firefox-4.png

Čtvrtá verze Firefoxu měla být původně vydána do konce minulého roku, kvůli množství chyb však bylo její vydání opožděno. Mozilla podle svých slov v dvanácti betaverzích prohlížeče opravila více než 7000 chyb. Vývojáři v tomto roce plánují kromě Firefoxu 4 vydat ještě Firefox 5, 6 a dokonce i 7. První build páté verze by se měl objevit v červnu.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru