Stahujte Drupal 6.5 a 5.11

Vyšel nový Drupal opravující chyby v pětkové i šestkové verzi tohoto redakčního systému. Zároveň s tím byly vydány i opravy chyb v doplňkových modulech. Chyby v jádře jsou označeny jako kritické, aktualizaci byste tedy neměli odkládat. Bezpečnostní roblémy v jádře Drupalu se týkají nahrávání souborů (lze je zobrazit i bez potřebného oprávnění), možnosti přihlášení jednou zablokovaných uživatelů, chyby v BlogAPI a chyby v Node API v kombinaci s některými moduly pro Drupal 5.
reklama

Stahujte opravy

Opravy modulů pro Drupal

Množství nalezených zranitelností v modulu EveryBlog vedlo k tomu, že byl odstraněn z Drupal.org a uživatelům je doporučeno jej na svém webu nepoužívat.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru