Stahujte doplňky pro Internet Explorer 8!

Microsoft spustil webové stránky, ze kterých můžete stahovat doplňky určené pro webový prohlížeč Internet Explorer 8. V nové verzi (více či méně) oblíbeného programu pro práci s webem se objevila celá řada nových technologií. Akcelerátory, Web Slices (výstřižky), poskytovatele vyhledávání, nástrojové lišty a další doplňky můžete stahovat z webových stránek www.ieaddons.com.
reklama

Podrobné seznámení s Internet Explorerem 8 najdete na ExtraWindows.cz v článku Internet Explorer 8: seznámení s novinkami od jeho tvůrců.

Mimochodem, jedním z doplňků, které jsou v tuto chvíli k dispozici je i podpora Cooliris neboli PicLens, o kterém jsem psal nedávno. Podporu pro Cooliris nyní můžete díky nové verzi doplnit na svůj web i za méně než deset minut. Podrobněji viz Maxiorel.com a článek Cooliris (PicLens) for your website in 10 minutes.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru