Stahujte dnes nové Windows Live Essentials

Microsoft dnes vydá novou betaverzi Windows Live Essentials, která přinese (nejen) širší podporu sociálních sítí.
reklama

Vydáváním Windows Live Essentials se Microsoft snaží, aby byly Windows více propojené s internetem. Nové bezaverze Windows Live Messengeru, Writeru, Mailu, Movie Makeru a Photo Gallery budou všechny propojeny s nějakými internetovými službami. Co se sociálních sítí týče, propojí se s Facebookem, LinkedIn a Myspace. V oblastní sdílení médií pak Live Essentials budou spolupracovat s Flickerem, YouTube, SmugMug a SkyDrive. Microsoft také slibuje propojení nástrojů Live Essentials s novými Office Web Apps a blogovacími službami Blogger, WordPress a Spaces.

Windows Live Sync nově dostane možnost připojení ze vzdáleného desktopu, takže bude přímo konkurovat programům jako GoToMyPC nebo TeamViewer. Nových funkcí se dočká také Live Photo Gallery a bez zajímavosti není ani vylepšení Windows Live Mailu, který nyní bude uživatelům umožňovat sdílet až deset gigabajtů fotografií. Nové Windows Live Essentials již nebudou dostupné pro Windows XP, takže s nimi budou moci pracovat pouze uživatelé Windows Vista a Windows 7. Nová betaverze Windows Live Essentials se objeví během dneška zde.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru