Stahujte CDBurnerXP 4.3.9

Vyšla nová verze zdarma dostupného vypalovacího programu CDBurnerXP 4.3.9.2762. U aplikací s podobně divokým číslováním se většinou jedná o minoritní novinky, ale dvojice novinek v tomto vydání CDBurnerXP stojí za zmínku.
reklama

Předpokládám, že CDBurnerXP jistě dobře znáte. Tento vypalovací program je k dispozici zcela zdarma, a to včetně českého překladu. Poradí si se všemi typy médií. V nové verzi s číslem 4.3.9.2762 přichází s dvojicí novinek:

  • Vylepšené vypalování médií ve formátu DVD-Video s mírně jednodušším nastavením a možností spuštění hned ze startovací obrazovky.
  • Nový instalátor v balíčku MSI.

CDBurnerXP

Pokud budete CDBurnerXP instalovat pomocí MSI, nezapomeňte předtím spustit odinstalování programu z počítače.

Ještě letos by mělo dojít k vydání alfa verze CDBurnerXP 4.5, která bude využívat novou vypalovací knihovnu a měla by odstranit některé problémy s vypalováním hudby.

Zdroj: CDBurnerXP

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru