Stahujte aktualizovaný seznam aplikací kompatibilních s Windows 7

Microsoft před pár dny aktualizoval svůj seznam aplikací kompatibilních s operačním systémem Windows 7. Můžete si jej zdarma stáhnout v podobě excelového sešitu s několika tisíci položkami.
reklama

Windows 7 jsou na trhu již pár měsíců, přesto některé programy zejména menších producentů softwaru mají s novým systémem problémy. Microsoft se snaží testovat nejrůznější aplikace a hledat ty, které ve Windows 7 bez problémů fungují.

V excelovém seznamu najdete přes osm tisíc položek s programy, které jsou kompatibilní s Windows 7 a s rozlišením těch, které mají navíc logo Windows 7. Nechybí odkazy na domovské stránky a informace o datu uvolnění nejnovější verze pro 32bitová a 64bitová Windows 7.

Seznam můžete stáhnout z tohoto odkazu na web Microsoftu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Profile picture for user Jan Polzer

Jak na to koukám, na Vámi odkazované URL je jen online seznam, zatímco já jsem psal o seznamu v Excelu. Jestli je to stejné, těžko říct. Několik tisíc položek porovnávat nebudu :-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru