Stahujte aktualizaci Mac OS X 10.6.7

Apple vydal novou aktualizaci pro operační systém Mac OS X, která mimo jiné řeší problémy se zamrzáváním nových Macbooků Pro 2011. Ty hlásilo množství uživatelů, nejenom na diskuzním fóru Apple.
reklama

Nové Macbooky Pro ze začátku roku 2011 trpí problémy se zamrzáváním při sdílení knihovny iTunes s Apple TV a při zálohování s pomocí Time Machine. Problémy jsou zřejmě náhodné, neobjevují se úplně u všech nových Macbooků Pro. Mimochodem, někteří uživatelé prý hlásí také problémy s přebytkem teplovodivé pasty a další chyby v kvalitě technického zpracování (zdroj).

Mac OS X 10.6.7

Mac OS X 10.6.7

Většinu softwarových problémů by tak nyní měla vyřešit aktualizace operačního systému Mac OS X 10.6.7. Aktualizovat můžete klasicky přes vyhledání aktualizací v systému.

Zdroj: Notebooks.com

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru