Stáhněte si Windows Home Server "Vail"

Těm z vás, kteří používají platformu Windows Home Server, Microsoft včera nadělil pěkný dárek. Společnost včera oznámila, že do fáze veřejného betatestování vstoupila další generace Windows Home Serveru s kódovým označením Vail.
reklama

Windows Home Server Vail přináší změny týkající se hardwaru potřebného k jejich chodu, avšak tou asi největší změnou je, že Vail poběží jen v 64bitovém režimu. Windows Home Server "Vail" již dokonce stihli na zahraničních portálech zrecenzovat.

Například Alex Kuretz z webu MediaServer.net vypíchl to, že "v nové betaverzi nechybí ani streaming videa, který v reálné čase převádí data na server. To znamená, že když začnete se sledováním (streaming) videa na webu, váš server jej automaticky převede do rozlišení a formátu, ve kterém bude streamování probíhat bez problémů." Windows Home Server Vail, který je postaven na Windows Server 2008 R2, si můžete stáhnout z webu Microsoft Connect.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru