Stáhněte si Internet Explorer 11 Preview pro Windows 7

Až do včerejška byl Internet Explorer 11 dostupný pouze pro Windows 8.1, nyní si jej však může stáhnout a nainstalovat kdokoli s Windows 7.
reklama

I když nejde o finální verzi kódu, Internet Explorer 11 Preview (určený pro vývojáře) obsahuje většinu funkcí, které budou zařazeny i do finální verze programu a v současné době jsou dostupné jen na Windows 8. Mezi těmito funkcemi lze zmínit nativní dekódování JPG obrázků s využitím GPU v reálném čase, jež umožňuje rychlejší načítání stránek nebo podporu tzv. pre-fetching a pred-rendering odkazů, které vývojářům umožňuje odhadnout, na jaké stránky se asi chystáte jít.

Kromě nových funkcí je samozřejmě zlepšen také celkový výkon prohlížeče. Podle Microsoftu je jeho javascriptový engine Chakra o 4 % rychlejší, než ten v IE10. Jak se očekávalo, přibyla také podpora hardwarově akcelerované 3D webové grafiky pro web prostřednictvím standardů MSE (Media Source Extensions) a EME (Encrypted Media Extensions).

Internet Explorer 11 Developer Preview pro Windows 7 a Windows Server 2008 můžete stahovat zde v 64bitové nebo 32bitové variantě.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru