Stáhněte si Internet Explorer 11 Preview pro Windows 7

Až do včerejška byl Internet Explorer 11 dostupný pouze pro Windows 8.1, nyní si jej však může stáhnout a nainstalovat kdokoli s Windows 7.

Reklama

I když nejde o finální verzi kódu, Internet Explorer 11 Preview (určený pro vývojáře) obsahuje většinu funkcí, které budou zařazeny i do finální verze programu a v současné době jsou dostupné jen na Windows 8. Mezi těmito funkcemi lze zmínit nativní dekódování JPG obrázků s využitím GPU v reálném čase, jež umožňuje rychlejší načítání stránek nebo podporu tzv. pre-fetching a pred-rendering odkazů, které vývojářům umožňuje odhadnout, na jaké stránky se asi chystáte jít.

Kromě nových funkcí je samozřejmě zlepšen také celkový výkon prohlížeče. Podle Microsoftu je jeho javascriptový engine Chakra o 4 % rychlejší, než ten v IE10. Jak se očekávalo, přibyla také podpora hardwarově akcelerované 3D webové grafiky pro web prostřednictvím standardů MSE (Media Source Extensions) a EME (Encrypted Media Extensions).

Internet Explorer 11 Developer Preview pro Windows 7 a Windows Server 2008 můžete stahovat zde v 64bitové nebo 32bitové variantě.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář