Srovnejte svůj web s konkurencí

Zajímá vás, jak obstojí vaše webové stránky v porovnání s konkurencí? Kdo je lepší a v čem? Odpoví vám služba Review My Web. Stačí vyplnit formulář a nechat si zdarma zaslat výsledný report.
reklama

S webovým prohlížečem koukněte na adresu www.reviewmyweb.com, kde na titulní straně zadejte adresu na svůj web a na jeden nebo dva weby konkurenční. Vyplňte e-mail a počkejte na doručení reportu do vaší schránky. Pak už jen stačí klepnout na doručený odkaz a podívat se na výsledky.

Co v nich najdete? Review My Web jako první parametr hodnotí návštěvnost, a to na základě Alexa Ranku. Všimněte si barevného odlišení vašeho a konkurenčního webu. Následuje vyhodnocení počtu zpětných odkazů získaných přes Google, Yahoo a Ask.com.

Dalším parametrem hodnocení je počet zaindexovaných stránek v různých vyhledávačích. Následuje tabulka s informacemi o PageRanku a struktuře stránek. Zjistíte také, jak moc jsou weby zmiňovány na blozích u Google a v Technorati.

Zpráva je zakončena několika doporučeními, co na vašem webu zlepšit, abyste konkurenci dohnali.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru