Společnost Apple představila smartphone iPhone 3GS

Nový smartphone bude k mání od 19. června se svižnějším procesorem, rychlými datovými přenosy, ovládáním hlasem, digitálním kompasem a videokamerou schopnou tvořit později editovatelná videa.
reklama

Společnost Apple na pondělní akci představila netrpělivě očekáváného pokračovatele produktové řady Apple iPhone. Poslední přírůstek v klanu se jmenuje "3GS" a i když svým vzhledem vypadá téměř shodně jako předchozí typ, nejvíce změn u něj najdeme "pod kapotou". Pokud si říkáte, co asi znamená ono tajemné písmenko "S" v názvu, pak vězte, že se jedná o zkratku slova "Speed" nebo-li po našem "Rychlost".

Ačkoliv firma Apple na konferenci nijak zvlášť neřešila hardwarové detaily, doprovodné náznaky hovoří velice jasně - nový iPhone by měl být oproti staršímu iPhonu 3G až cca 2x svižnější. Novinka bude podporovat specifikaci OpenGL ES 2.0, což dává developerům potenciál tvořit velmi kvalitní hry. Datové přenosy by měly dosáhnout teoretického maxima 7,2 Mbps. Inovovaný digitál slibuje rozlišení 3 Mpix, ostřicí AF systém a možnost nastavit si vyvážení bílé. Natočená videa půjde mimo jiné i přímo odeslat skrze YouTube uploader.

Zdroj: TechWeb

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Vím že je ta společnost, ale určitě je ten Apple, takže "Apple představil".

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru