Společnost Apple představila smartphone iPhone 3GS

Nový smartphone bude k mání od 19. června se svižnějším procesorem, rychlými datovými přenosy, ovládáním hlasem, digitálním kompasem a videokamerou schopnou tvořit později editovatelná videa.

Reklama

Společnost Apple na pondělní akci představila netrpělivě očekáváného pokračovatele produktové řady Apple iPhone. Poslední přírůstek v klanu se jmenuje "3GS" a i když svým vzhledem vypadá téměř shodně jako předchozí typ, nejvíce změn u něj najdeme "pod kapotou". Pokud si říkáte, co asi znamená ono tajemné písmenko "S" v názvu, pak vězte, že se jedná o zkratku slova "Speed" nebo-li po našem "Rychlost".

Ačkoliv firma Apple na konferenci nijak zvlášť neřešila hardwarové detaily, doprovodné náznaky hovoří velice jasně - nový iPhone by měl být oproti staršímu iPhonu 3G až cca 2x svižnější. Novinka bude podporovat specifikaci OpenGL ES 2.0, což dává developerům potenciál tvořit velmi kvalitní hry. Datové přenosy by měly dosáhnout teoretického maxima 7,2 Mbps. Inovovaný digitál slibuje rozlišení 3 Mpix, ostřicí AF systém a možnost nastavit si vyvážení bílé. Natočená videa půjde mimo jiné i přímo odeslat skrze YouTube uploader.

Zdroj: TechWeb

Tagy: 

Reklama

Komentáře

Vím že je ta společnost, ale určitě je ten Apple, takže "Apple představil".

Jasně, opraveno.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář