Splashtop umožní testovat aplikace ve stylu Metro na iPadu

Společnost Slashtop vydala novou aplikaci pro iPad s názvem Windows 8 Metro Testbed, která umožňuje vývojářům testovat aplikace ve stylu Metro na tomto tabletu.
reklama

Vývojáři tak mohou jednoduše otestovat všechny funkce své aplikace. Podobně jako třeba u Air Display, i Win8 Metro Testbed je nainstalován na počítači s Windows 8 a streamuje desktop na iPad. Win8 Metro Testbed umožňuje i spouštět dvě Metro aplikace vedle sebe. Novinku od Splashtop vyzkoušeli na serveru ZDNet a velmi si ji chválili. Odezva byla skvělá a při streamování přes Wi-Fi se žádné problémy neobjevily. Jediným mínusem bylo nativní rozlišení displeje 1024 x 768 pixelů na testovaném iPadu. To je totiž minimálním rozlišením pro aplikace ve stylu Metro, na testování však stačí.

Aplikace Win8 Metro Testbed je nyní po určitou dobu dostupná ke stažení v App Store za 24.99 dolarů, což je polovina běžné ceny. Jak už bylo řečeno, k jejímu využití vývojář potřebuje počítač s Windows 8 a tablet iPad. Na to, jak aplikace funguje, se můžete podívat v tomto videu.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru