SP1 pro Windows 7 bude vydán do dvou měsíců

Od 16. února bude SP1 pro výše zmíněné operační systémy dostupný pro předplatitele MSDN a TechNetu. O šest dnů později se pak první Service Pack pro Windows 7 a Windows Server 2008 dostane do bodu vývoje RTW (Release to Web), což znamená, že bude volně dostupný pro všechny uživatele přes Microsoft Download Center a Windows Update.
reklama
Microsoft včera oficiálně předal RTM (Release to Manufacturing) verzi Service Packu 1 (SP1) pro Windows 7 a Windows Server 2008 R2 svým partnerům

Pro Windows Server 2008 R2 první Service Pack přinese především dvě nové funkce: Microsoft Dynamic Memory a Microsoft RemoteFX. První z nich dá uživateli plnou kontrolu nad paměti virtuální stanice, zatímco RemoteFX nabídne virtuální 3D grafické rozhraní pro vzdálené uživatele. Pro Windows 7 SP1 přinese pouze pár změn - většinou záplaty, které byly vydány již dříve přes Windows Update. Microsoft testuje SP1 již jedenáct měsíců, finální verze by měla být vydána ještě v prvním čtvrtletí tohoto roku.

Zdroj: Techspot


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru