Soutěžte v Business Wall of Fame s konceptem cloudové aplikace pro podnikání

Pod hlavičkou operátora T-Mobile se koná soutěž o návrh nejlepší aplikace, která pomůže v podnikání. Vítězové budou zařazeni do milionové kampaně s možností oslovit až 170 000 podnikatelů a výhledem na investici až 80 000 eur.
reklama

Do 22. května probíhá registrace do soutěže Business Wall of Fame Contest, které se může zúčastnit prakticky každý, kdo má nápad na zajímavou cloudovou aplikaci. Respektive takovou, která by měla využití při podnikání a zjednodušení života podnikatelů.

Ceny jsou zajímavé. Vítěz, který dostane nejvíce hlasů od podnikatelů, bude moci ze své aplikace udělat hlavního hrdinu kampaně T-Mobile. To jsme stále u konceptu aplikace. Pokud ji však stihnete dotáhnout do konce v rámci následujících šesti měsíců, dostanete příležitost získat až 80 000 eur od společnosti Hub:raum.

Jak se zúčastnit Business Wall of Fame Contest?

Soutěž má tři vítězné kategorie: nejlepší národní aplikace, nejlepší mezinárodní aplikace a nejlepší startup. Hlasovat budou podnikatelé, ale účastníci si samozřejmě mohou pomoci i mobilizací své komunity uživatelů. Aplikace, které budou mít nejvíce příznivců, totiž dostanou 10 000 eur na reklamní kampaň.

Abyste se soutěže Business Wall of Fame Contest  mohli zúčastnit, je třeba vyplnit přihlášku a vytvořit krátké, půlminutové video s prezentací vaší aplikace. Následuje hlasování a desítka nejlepších z České republiky postoupí do mezinárodního finále, kde o vítězi rozhodne odborná porota.

Soutěže se mohou zúčastnit jak samostatní vývojáři, tak začínající firmy s vývojářským týmem. Je tu nicméně omezení v počtu aplikací, které do Business Wall of Fame Contest můžete přihlásit – je jich maximálně pět. V dotazníku uvádíte, zda je aplikace určena jen pro Českou republiku, nebo pro všechny země účastnící se soutěže (kromě nás ještě Slovensko, Rumunsko, Polsko, Chorvatsko a Maďarsko).

Jaké typy aplikací lze přihlásit?

Smyslem soutěže je hledání zajímavé aplikace pro podnikatele, konkrétně pro malé a střední firmy o jednom až 250 zaměstnancích. Přestože tu figuruje T-Mobile, respektive Deutsche Telekom, tak soutěž není jen o mobilních aplikacích. Můžete stejně tak přihlásit webová řešení nebo klasické desktopové programy. Podmínkou je ukládání dat z těchto programů do cloudu, byť se data mohou lokálně cacheovat.

Aplikace musejí být připraveny ke spuštění do konce září 2014.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru