Soutěž o Microsoft Expresssion Studio a jiné

Vývojáři, tvůrci webu. Chtěli byste vyhrát Microsoft Expresssion Studio, domény a hosting zdarma, hru Halo 2, nebo spoustu knih? Pak by vás mohla zajímat dovednostní soutěž v ASP.NET. Tuto soutěž vypisuje ASPone, poskytovatel webhostingových služeb s ASP.NET. Soutěž probíhá od 15. 11. 2007 do 17. 12. 2007.
reklama

Nejlépe vypracované ASP.NET aplikace, komponenty, weby nebo i skiny dle vlastního návrhu budou ohodnoceny hodnotnými cenami. Vyhodnocení budou provádět zástupci firem Microsoft ČR a ASPone.cz. Podrobnosti najdete na stránkách Vánoční soutěže ASPone.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru