Soutěž o iPod k doménám .eu za 49 Kč

ZONER software pořádá akci na domény .eu. Ty si můžete nyní objednat za zvýhodněnou cenu 49 Kč bez DPH. Zároveň se touto objednávkou zařadíte do soutěže o přehrávače Apple iPod.
reklama

Pokud uvažujete o nákupu domény .eu do svého portfolia, pak využijte příležitosti, kterou vám nabízí Zoner a zkuste se zároveň zapojit do soutěže o Apple iPod shuffle 2G. V soutěži jsou dva. Jeden získá ten, kdo si registruje největší počet domén, výherce druhého iPadu bude vylosován ze všech, kdo si doménu .eu objednají.

Soutěžit můžete na webu Czechia.com.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru