Sony spustilo službu PlayStation Plus

Sony včera vydalo novou softwarovou aktualizaci, díky které se uživatelé mohou registrovat ke službě PlayStation Plus.
reklama

S tím, jak skončil veletrh E3, mnoho zákazníků čeká na technologiecké novinky, které na něm byly představeny. Jednou ze společností, které na E3 měly velmi zajímavé prezentace, bylo Sony, které představilo mimo jiné službu PlayStation Plus. Díky ní se uživatelé dostanou k exkluzivnímu obsahu a demoverzím nových her jako první. Možnost předplatit si službu PlayStation Plus včera přinesla nová softwarová aktualizace pro PlayStation 3. Firmware pro PS3 verze 3.4 toho však nabídne mnohem více.

Nová aktualizace na PlayStation 3 přináší fotogalerii, která umožňuje sdílení fotografií na síti PlayStation Network - hráči budou moci procházet své fotografie na Facebooku nebo Picase a následně je sdílet se svými spoluhráči na výše zmíněné síti. Firmware 3.40 uživatelům PS3 také umožní nahrávat, upravovat a ukládat video přímo přes konzoli na strány jako YouTube nebo Facebook. V neposlední řadě pak uživatelé po aplikování nové softwarové aktualizace budou moci hodnotit software, který si koupili. A zajimavá funkce na závěr – PlayStation 3 se nově bude po dvou hodinách nečinnost sám vypínat.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru