Sony prý na E3 odhalí službu PSN+

Podle několika nejmenovaných zdrojů ze Sony tato společnost příští měsíc představí novou placenou herní síť pro své konzole.
reklama

Jedním z hlavních rozdílů mezi Xboxem 360 a PlayStationem 3 je to, že uživatelé platformy Sony nemusejí platit za přístup k obsahu a hraní online na svých konzolích. Uživatelé Xboxu si naproti tomu musí měsíčně či ročně službu předplácet. Nyní se však v médiích objevují spekulace o tom, že Sony na veletrhu E3 příští měsíc představí novou placenou prémiovou síť s názvem PSN+, na které se uživatelé dostanou k obsahu, který není neplatícím uživatelům přístupný. Uživatelé PSN+ by se tak měli jako první dostat k nejnovějším demoverzím her a spekuluje se i o tom, že by měli slevy v PS Store.

Ti, kteří si účet na PSN+ zakoupí, by pak podle serveru DailyTech měli získat prodlouženou záruku na svou konzoli PlayStation 3. Cena nové prémiové sítě zatím není známa, avšak podle portálu Joystiq se mluví o desíti dolarech měsíčně (cca 200 Kč). Navíc se prý Sony chystá na E3 zveřejnit novou funkci, díky které se vlastníkům jeho konzole budou automaticky stahovat aktualizace na všechny jejich hry.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru