Sony prý na E3 odhalí službu PSN+

Podle několika nejmenovaných zdrojů ze Sony tato společnost příští měsíc představí novou placenou herní síť pro své konzole.

Reklama

Jedním z hlavních rozdílů mezi Xboxem 360 a PlayStationem 3 je to, že uživatelé platformy Sony nemusejí platit za přístup k obsahu a hraní online na svých konzolích. Uživatelé Xboxu si naproti tomu musí měsíčně či ročně službu předplácet. Nyní se však v médiích objevují spekulace o tom, že Sony na veletrhu E3 příští měsíc představí novou placenou prémiovou síť s názvem PSN+, na které se uživatelé dostanou k obsahu, který není neplatícím uživatelům přístupný. Uživatelé PSN+ by se tak měli jako první dostat k nejnovějším demoverzím her a spekuluje se i o tom, že by měli slevy v PS Store.

Ti, kteří si účet na PSN+ zakoupí, by pak podle serveru DailyTech měli získat prodlouženou záruku na svou konzoli PlayStation 3. Cena nové prémiové sítě zatím není známa, avšak podle portálu Joystiq se mluví o desíti dolarech měsíčně (cca 200 Kč). Navíc se prý Sony chystá na E3 zveřejnit novou funkci, díky které se vlastníkům jeho konzole budou automaticky stahovat aktualizace na všechny jejich hry.

Zdroj: DailyTech

Reklama

Přidat komentář