Sociální síť Yahoo Buzz končí

Yahoo oznámilo, že ke konci tohoto týdne ukončí provoz své služby Buzz, která doplatila na úspěch jiných sociálních sítí. Yahoo Buzz byl spuštěn v únoru 2008 a uživatelům umožňoval sdílet různé informace - například pokud nahráli na službu novou fotografii, změnili si status nebo napsali minirecenzi na oblíbenou restauraci.
reklama

Stejně jako Facebook, Twitter, Digg a další služby, i Buzz nabízel webmasterům možnost přidat na jejich webové stránky tlačítko této sociální sítě. I když několik velkých zahraničních portálů dalo Buzz šanci, služba se příliš neuchytila a 21. dubna bude ukončena. Podle Yahoo bylo ukončení Buzz, o kterém se spekulovalo již od prosince 2010, "těžkým rozhodnutím, které však společnosti umožní soustředit se na její klíčové produkty."

V současné době tak kromě Facebooku a Twitteru existují na internetu již pouze dvě velké komunity pro sdílení odkazů - Reddit, kterému se v předchozím roce více než ztrojnásobila uživatelská základna a StumbleUpon, jenž minulý měsíc překročil jednu miliardu shlédnutí svých stránek. Ani jedna z těchto služeb není v České republice příliš známa.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru