Sociální síť Google Circles - fáma nebo realita?

Google údajně pracuje na nové sociální síti - představena měla být před pár dny. Webový portál ReadWriteWeb tento víkend přinesl článek s názvem "Google spustí velkou sociální síť nazvanou Circles," který se detailně zabýval pohledem na novou sociální síť, jež by měla přinést sdílení fotografií, videí a statusů.
reklama

Podle webu měla být služba spuštěna o víkendu. Zprávu ReadWriteWeb však ihned následoval článek webu All Things Digital s titulkem "Falešný poplach: Google Circles nebudou - pravděpodobně nikdy." V něm představitelé Googlu tvrdili, že se spuštění žádné sítě nechystá a ani není ve vývoji.

Toho si ihned chytly další zahraniční technologické weby, jejichž analytici se shodli na tom, že Google sice konkurenci Facebooku minulý týden představit chtěl, ale z nějakého důvodu si to rozmyslel.

Například Emil Protalinski z respektovaného serveru TechSpot včera napsal, že Google téměř jistě na své vlastní sociální síti pracuje (údajně mu to potvrdily nejmenované zdroje z Googlu) nebo alespoň jakési "sociální vrstvě" pro své jiné produkty a služby. A to více méně potvrzují i další zahraniční experti. Google Circles tedy nejspíše bude, ale kdy, to je zatím ve hvězdách.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Když sem si přečet "Google spustí velkou sociální síť nazvanou Circles," který se detailně zabýval pohledem na novou sociální síť, jež by měla přinést sdílení fotografií, videí a statusů.", první co mě napadlo: to sou trapáci

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru