Sociální síť Google Circles - fáma nebo realita?

Google údajně pracuje na nové sociální síti - představena měla být před pár dny. Webový portál ReadWriteWeb tento víkend přinesl článek s názvem “Google spustí velkou sociální síť nazvanou Circles,” který se detailně zabýval pohledem na novou sociální síť, jež by měla přinést sdílení fotografií, videí a statusů.

Reklama

Podle webu měla být služba spuštěna o víkendu. Zprávu ReadWriteWeb však ihned následoval článek webu All Things Digital s titulkem “Falešný poplach: Google Circles nebudou - pravděpodobně nikdy.” V něm představitelé Googlu tvrdili, že se spuštění žádné sítě nechystá a ani není ve vývoji.

Toho si ihned chytly další zahraniční technologické weby, jejichž analytici se shodli na tom, že Google sice konkurenci Facebooku minulý týden představit chtěl, ale z nějakého důvodu si to rozmyslel.

Například Emil Protalinski z respektovaného serveru TechSpot včera napsal, že Google téměř jistě na své vlastní sociální síti pracuje (údajně mu to potvrdily nejmenované zdroje z Googlu) nebo alespoň jakési “sociální vrstvě” pro své jiné produkty a služby. A to více méně potvrzují i další zahraniční experti. Google Circles tedy nejspíše bude, ale kdy, to je zatím ve hvězdách.

Reklama

Komentáře

Když sem si přečet "Google spustí velkou sociální síť nazvanou Circles," který se detailně zabýval pohledem na novou sociální síť, jež by měla přinést sdílení fotografií, videí a statusů.", první co mě napadlo: to sou trapáci

Přidat komentář