Snow Leopard se nesynchronizuje s Palm OS

Někteří z majitelů nového OS Snow Leopard a komunikátorů běžících na Palm OS jsou rozhořčeni zjištěním, že se tento OS nesynchronizuje s jejich zařízeními. Dle některých je to pomsta za synchronizaci iTunes a Palmu Pre.
reklama

Ačkoliv je již Palm OS oficiálně v důchodu, existuje i dnes stále široká uživatelská základna vlastnící stroje typu Palm Treo Pro, Centro či ještě starší modely. A řada z nich využívala Mac OS X k synchronizaci PC se svými komunikátory kvůli mobilnímu přístupu k e-mailu, kalendáři, konataktům a dalším údajům.

Zástupci ani jedné z firem nebyli v čas psaní aktuality k zastižení pro vyjádření, takže prozatím nezbývá, nežli si udělat názor jen z blogů nespokojených uživatel. Pokud pominene tradiční invektivy atd. pak se jako velmi rozumný protiargument jeví ten fakt, proč by vlastně měl Apple něco podobného podporovat u OS již nepodporovaného samotným Palmem? Taktéž musíme v této souvislosti podotknout, že podobný software (The Missing Sync for Palm OS) je již nabízen za 40 USD.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru