Snapselect, fotografická aplikace pro Apple, je dnes zdarma

V App Store pro počítače Apple dnes najdete po omezenou dobu zdarma dostupnou plnou verzi aplikace Snapselect. Jde o povedený program sloužící k vyhledávání duplicitních a podobných fotografií.
reklama

Řada programů, které slouží k vyhledávání duplicit ve vaší fotosbírce, funguje tak, že neporovnává obsah snímků, ale spíše hledá dva opravdu stejné soubory. Ty lepší samozřejmě poznají, co se na snímku nachází a s jakou další fotografií je to podobné.

Umí to i Snapselect. Po startu si vyžádá volbu složky nebo katalogu (podporuje iPhoto, Lightroom nebo Aperture), které zkontroluje. Následně zobrazí nalezené podobné snímky vždy vedle sebe. Podle toho, jak je nazoomujete můžete hned rolovat na další páry, nebo si detailněji prohlédnout ten aktuální.

Snapselect

Kromě zobrazení podobnosti umí Snapselect také časovou osu, kde uvidíte podobné snímky pořízené v krátkém časovém odstupu. Snímky určené ke smazání pak můžete jednoduše odstranit.

Program najdete v AppStore pod následujícím odkazem: Snapselect.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru