Skype spouští ostrý provoz skupinových video hovorů, pořiďte si je se slevou

Skype oznámil, že odstraňuje nálepku "betaverze" u skupinových video hovorů a pokud si je předplatíte v rámci balíčku Premium do konce února, můžete ušetřit až 33%.
reklama

Skype včera učinil tři oznámení: kromě toho, že koupil společnost Quik, jež se zabývá streamováním videa, konečně zmizí označení beta u skupinových hovorů. Navíc bude Skype integrován do více televizorů. Televize se Skypem se poprvé objevily v minulém roce, nyní však budou ještě dostupnější. Skype na svých televizorech plánují v tomto roce uvést společnosti Sony a Vizion, které tak doplní nabídku Panasonicu a Samsungu.

Co se týče video hovorů, ty Skype konečně oficiálně uvedl do ostrého provozu. Video hovory jsou pouze součástí balíčku Premium, který nabízí také live chat s technickou podporou. Ten uživatelé v České republice pořídí za 3.49 euro s DPH na den (66 Kč) nebo 6.89 euro s DPH na měsíc (130 Kč). Pokud si balíček Premium pořídíte do 28% února alespoň na tři měsíce, dostanete 33% slevu. Nová verze Skypu pro Windows také přináší vylepšení kvality videa a stability. 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru