Skype spouští ostrý provoz skupinových video hovorů, pořiďte si je se slevou

Skype oznámil, že odstraňuje nálepku “betaverze” u skupinových video hovorů a pokud si je předplatíte v rámci balíčku Premium do konce února, můžete ušetřit až 33%.

Reklama

Skype včera učinil tři oznámení: kromě toho, že koupil společnost Quik, jež se zabývá streamováním videa, konečně zmizí označení beta u skupinových hovorů. Navíc bude Skype integrován do více televizorů. Televize se Skypem se poprvé objevily v minulém roce, nyní však budou ještě dostupnější. Skype na svých televizorech plánují v tomto roce uvést společnosti Sony a Vizion, které tak doplní nabídku Panasonicu a Samsungu.

Co se týče video hovorů, ty Skype konečně oficiálně uvedl do ostrého provozu. Video hovory jsou pouze součástí balíčku Premium, který nabízí také live chat s technickou podporou. Ten uživatelé v České republice pořídí za 3.49 euro s DPH na den (66 Kč) nebo 6.89 euro s DPH na měsíc (130 Kč). Pokud si balíček Premium pořídíte do 28% února alespoň na tři měsíce, dostanete 33% slevu. Nová verze Skypu pro Windows také přináší vylepšení kvality videa a stability. 

Zdroj: Techspot

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář