Skype se konečně propojil se službou Lync

Microsoft včera provedl první fázi propojení svých komunikačních služeb Lync a Skype.
reklama

Uživatelé obou služeb mohou nyní podle Microsoftu přidávat kontakty ze Skype do Lync a opačně a provádět audio hovory i instant messaging mezi oběma službami. Video konektivita mezi Skypem a Lync přibude až v polovině příštího roku. K zapnutí propojení mezi oběma službami musejí administrátoři Lync nejprve zapnout konektivitu přes Lync Servers nebo Lync Online/Offiline 365. Pokud již administrátoři mají propojen Lync a Windows Live Messenger, není potřeba podnikat žádné další kroky.

Uživatelé Lync se mohou připojit ke Skypu z Lync 2010 nebo 2013 včetně jakéhokoli mobilního klienta verze 2013. Uživatelé Skypu budou muset mít nainstalovánu nejnovější verzi této aplikace. V současné době jsou podporovány pouze Windows a Mac, podpora Windows Phone 8, Linuxu a dalších mobilních platforem přibude brzy. Uživatelé Skype se také budou muset k této službě přihlásit přes účet Microsoftu (dříve známý jako Windows Live ID), aby mohli komunikovat s kontakty v Lync.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru