Skype odmění své uživatele za výpadek

Skype zvažuje, že své platící uživatele odškodní za nečekaný čtvrteční výpadek své služby.
reklama

Skype ke konci tohoto týdne zažil masivní výpadek, díky kterému jeho služby nemohla využívat většina uživatelů. Včera ráno jeho šéf Tony Bates oznámil, že služba je již plně funkční pro uživatele v Evropě a na východě Spojených států - online prý bylo 16.5 milionů lidí, což je asi 80% běžného provozu v tuto denní dobu. "Služby opět spouštíme a věci se hýbou tím správným směrem," řekl Bates. Klíčové služby Skype jako audio, video a IM už fungují, problémy nadále dělají skupinové videokonference.

"Pro mnoho z vás to bylo těžkých 24 hodin - a já bych vám rád poděkoval za vaši trpělivost," dodal Bates s tím, že společnost zvažuje jako omluvu vydání speciálních poukazů pro své platící zákazníky. Podrobnosti zatím nebyly zveřejněny. Čtvrteční výpadek prý Skypu otevřel oči - Bates řekl, že si on ani nikdo z vedení společnosti doposud neuvědomovali, kolik lidí je na jejich službě závislých. Skype proto také plánuje při výpadcích v budoucnosti s uživateli více komunikovat.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru