Skype nově i s HD rozlišením

Blíže představovat službu Skype našemu průměrnému čtenáři jistě nemá příliš cenu, takže rovnou přejdeme k tomu novému...
reklama

Společnost Skype v posledních hodinách oznámila dostupnost nové verze svého (v základu) free VoIP řešení Skype. Tentokrát již s pořadovým číslem 4.2 Beta a zajímavé je na ní především to, že umožňuje využívat 720p webových kamer – tj. rozlišení až 1 280 x 720 s 30 fps.

Podobně náročné video samozřejmě potřebuje i patřičně dimenzovanou linku (na obou stranách nejméně 1 Mb/s oběma směry) a pochopitelně webkameru. Jestliže právě zvažujete nákup nové TV, tak můžete zabít dvě mouchy jednou ranou pořízením třeba nových modelů od LG a Panasonicu, které ke Skype přímo nabízí přístup.

Zdroj: Dvice

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru