Skype integroval Facebook do svého klienta pro Mac

Skype včera oznámil, že nová betaverze jeho klienta pro Mac přináší tu samou integraci Facebooku, která je již dostupná na Windows.
reklama

Uživatelé Macu tak nyní mohou propojit facebookové účty se Skypem, což jim umožní odesílat IM zprávy svým přátelům na Facebooku a přímo z aplikace Skype také číst a aktualizovat své profily či "lajkovat" příspěvky přátel. Aby se uživatelé Macu k těmto novým funkcím dostali, stačí zapnout Skype, kliknout na záložku "Propojit s Facebookem" a následně vložit své přístupové údaje.

Nová aktualizace klienta pro Mac však také přináší nepříjemnost v podobě reklamy, jež se zobrazuje uživatelům, kteří nemají Skype kredit. Integrace Facebooku se Skypem si uživatelé Windows mohou užívat již od července. Skype oznámil, že postupem času plánuje také vytvoření platformy pro video chat, díky které by mohli uživatelé jeho programu a Facebooku mezi sebou provádět video hovory.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru