Skype bude součástí Windows 8.1

Představitelé Microsoftu potvrdili to, o čem se již delší dobu spekulovalo - Skype bude jednou z aplikací plně integrovaných do Windows 8.1.
reklama

Integraci Skypu do Windows 8.1 potvrdil hlavní manažer nově vytvořené divize Microsoftu s názvem Apps & Services Ryan Gavin s tím, že známý komunikační nástroj bude ve Windows 8.1 dostupný jak pro desktopy, tak pro zařízení s ARM procesory. Spolu se Skypem se ve Windows 8.1 dočkáme mimo jiné aplikací jako Xbox Music, Video, Games, SkyDrive, Photos, Mail a aplikací Bing AppEx apps (Sport, Finance, Cestování).

Ve Windows 8 Skype předinstalovaný nebyl, Microsoft jej však zpřístupnil jako aplikaci ve Windows Store 26. října 2012 spolu s vydáním Windows 8 a Windows RT. Oblíbený komunikační nástroj nebyl také předinstalován na zařízeních Surface RT, jelikož jak přiznali představitelé společnosti "se to prostě nestihlo". Microsoft Skypem nahradí svůj software určený pro instant messaging s názvem Messenger.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru