Skype 6 přináší lepší propojení s Facebookem

Microsoft vydal šestou verzi svého stejnojmenného softwaru pro Windows a OS X, která přináší možnost přihlašování přes Facebook a další služby.
reklama

Uživatelé služeb jako Hotmail, Outlook.com a Windows Live Messenger se nyní budou moci přihlašovat na Skype pomocí svých účtů. Na Macu nově přibyla možnost chatovat v několika oknech a šestá verze Skypu přináší i podporu Retina displeje od Apple. Microsoft navíc pracuje na tom, aby uživatelé Windows Live Messengeru mohli mezi sebou pomocí Skypu uskutečňovat audio a video hovory. Tato funkce má být dostupná "v následujících týdnech".

Slovenští uživatelé pak jistě ocení, že Skype byl lokalizován do šesti nových jazyků včetně toho jejich. Za zmínku stojí také to, že Microsoft přizpůsobil uživatelské rozhraní nového Skypu pro uživatele iOS. Nová verze oblíbeného komunikačního nástroje pak v neposlední řadě také zobrazuje předchozí profilové fotografie uživatele. 

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru