SkyDrive odchází, OneDrive přichází

Microsoft na svém blogu oznámil, že jeho cloudové úložiště SkyDrive bude již brzy přejmenováno na OneDrive. Nový název reflektuje na skutečnost, že úložiště používáme jako jedno ukládací místo ze stále většího počtu zařízení.
reklama

Slovy Ryana Gavina (General Manager, Consumer Apps & Services): jedno místo pro všechny vaše fotografie a videa. Jedno místo pro vaše dokumenty. Jedno místo dostupné ze všech zařízení. A jedno místo pro využití v celém vašem životě.

Služba, byť tedy pod novým názvem, však bude pokračovat dále a nic se zatím nemění pro platící uživatele ani pro ostatní, kdo využíváme SkyDrive zadarmo.

Zdroj: OneDrive for Everything in Your Life

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru