SkyDrive nyní umožňuje synchronizovat jednotlivé adresáře

Microsoft aktualizoval svou aplikaci SkyDrive tak, že nyní uživateli umožňuje při synchronizaci s počítačem vybrat konkrétní adresáře a není tedy třeba stahovat všechna data najednou.
reklama

Nová funkce, která funguje na Windows 7, Windows 8 a OS X, má usnadnit přístup pouze k určitým datům, jež uživatel potřebuje stáhnout třeba na zařízení s omezenou kapacitou. Noví uživatelé, kteří si stáhnout aplikaci SkyDrive, budou požádáni o to, aby si stáhli a synchronizovali všechny adresáře nebo vybrali pouze ty dokumenty, které sami chtějí. Uživatelům současné verze se tato možnost zobrazí v rámci aktualizace. Lze samozřejmě kdykoli měnit, které adresáře mají být synchronizovány.

V rámci nové funkce lze samostatně stahovat pouze vybrané adresáře, ne jednotlivá data v nich uložená. Služba SkyDrive byla poprvé představena před pěti lety, desktopová aplikace se však objevila teprve před šesti měsíci. Microsoft ji vydal především kvůli tomu, aby byl SkyDrive více konkurenceschopný vůči jiným službám jako je třeba Dropbox. Podle Microsoftu se od vydání desktopové aplikace objem dat uložených na jeho serverech pomocí SkyDrive zdvojnásobil.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru