Skupinová volání jsou nyní na Skypu zdarma

Microsoft včera oznámil, že skupinové video chaty na Skypu jsou nyní dostupné zcela zdarma, a to na desktopu, Macu i Xbox One. Podpora dalších platforem bude brzy přibývat.
reklama

Není zatím jasné, kdy budou skupinové hovory dostupné na "Modern" UI Windows jako třeba ve Windows RT nebo na Windows Phone či na androidových tabletech. Na všech těchto platformách jsou nyní dostupné pouze hovory jeden na jednoho. Mluvčí Microsoftu však potvrdil, že jakmile skupinové volání se "brzy" dostane i na tyto platformy. 

"V rámci skupinového volání s sebou může komunikovat až deset lidí v závislosti na zařízení. Nejlepší kvalita je zaručena u maximálně pěti osob," uvedl mluvčí Microsoftu s tím, že Skype na Xboy One vyžaduje předplatné Xbox Live Gold. Až do dneška skupinová volání na Skypu vyžadovala účet Premium Skype, který stál deset dolarů ročně. Prémiová podpora zahrnovala také skupinové sdílení obrazovky, neomezená volání do konkrétního regionu a jiné nadstandardní funkce.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru