Školení pro Drupal koncem září v Praze

Všechny příznivce a nové zájemce o redakční systém Drupal zvu na druhý dvoudenní kurz v počítačové škole Gopas. Uskuteční se ve dnech 29. a 30. 9. 2009 v Praze.
reklama

Kurz je koncipován tak, aby vyhověl zejména novým zájemcům o Drupal. Probereme jej jak od úplných základů instalace, včetně zprovoznění vlastního lokálního serveru na Windows, tak z hlediska administrace a zadávání obsahu.

V kurzu se samozřejmě věnuju také vybraným doplňkovým modulům, konkrétně CCK, Views, Image, vizuálnímu editoru a dalším.

V moderně vybavené učebně má každý účastník svůj vlastní počítač s připojením k internetu, na kterém si probírané věci rovnou zkouší a poté si vytvořenou instalaci Drupalu může odnést domů.

Další podrobnosti o kurzu najdete na adrese www.gopas.cz/DetailKurzu.aspx?IDKurzu=447.

Pokud byste se školení rádi zúčastnili, ale nevyhovuje vám termín, můžeme se domluvit také individuálně - provádím i vícedenní školení přímo ve firmách.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru