Školení

Školení se věnuji vlastně od začátku své profesní kariéry. Nejprve coby zástupce softwarové firmy, poté devět let jako lektor počítačové školy GOPAS. Nyní vedu své vlastní kurzy, což mi dává možnost být v užším kontaktu s vámi, zájemci o nové vědomosti.

Většinu školení pořádám v komorním prostředí své kanceláře v Brně Bystrci. Školím a nabízím konzultace také přímo ve firmách.

Pokud vás zajímají Drupal, Symfony, SEO, jQuery a další webové technologie, rád se s vámi na některém ze svých kurzů potkám. Jejich kompletní nabídku najdete na webu www.polzer.cz.

Honza Polzer

SEO pro začátečníky

jak získat relevantní návštěvnost
Místo
Brno, Polzer.cz
Cena kurzu
1500 Kč

Školení základů SEO je koncipované pro začátečníky a majitele webů, kteří nemají čas na to, být SEO specialisty. Chtějí však proniknout do problematiky a část práce provést sami. Také se naučíte rozpoznat, zda najatý SEO specialista nebo dodavatel webu odvedl svou práci kvalitně.

Datum kurzu

JavaScript pro začátečníky

jak na manipulaci s prvky webové stránky
Místo
Brno, Polzer.cz
Cena kurzu
1500 Kč

CSS je pouze část práce frontendového kodéra. Bez základů JavaScriptu se neobejdete u žádného většího webu. Tento kurz vás naučí manipulace s prvky webu pomocí základního JavaScriptu v HTML5.

Datum kurzu

Drupal 8

pro administrátory a tvůrce webu
Místo
Brno, Polzer.cz
Cena kurzu
7500 Kč

Seznámení s Drupalem 8 během dvoudenního kurzu určeného tvůrcům webu a budoucím administrátorům redakčního systému.

Datum kurzu
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru