Školení

Školení se věnuji vlastně od začátku své profesní kariéry. Nejprve coby zástupce softwarové firmy, poté devět let jako lektor počítačové školy GOPAS. Nyní vedu své vlastní kurzy, což mi dává možnost být v užším kontaktu s vámi, zájemci o nové vědomosti.

Většinu školení pořádám v komorním prostředí své kanceláře v Brně Bystrci. Školím a nabízím konzultace také přímo ve firmách.

Pokud vás zajímají Drupal, Symfony, SEO, jQuery a další webové technologie, rád se s vámi na některém ze svých kurzů potkám. Jejich kompletní nabídku najdete na webu www.polzer.cz.

Honza Polzer

Školení jQuery pro začátečníky
Brno, Polzer.cz
1 500 Kč

CSS je pouze část práce frontendového kodéra. Bez základů JavaScriptu se neobejdete u žádného většího webu. Tento kurz vás naučí manipulace s prvky webu pomocí javascriptové knihovny jQuery a jejích alternativ.

Školení SEO pro začátečníky
Brno, Polzer.cz
1 500 Kč
28. 11. 2019

Školení základů SEO je koncipované pro začátečníky a majitele webů, kteří nemají čas na to, být SEO specialisty. Chtějí však proniknout do problematiky a část práce provést sami. Také se naučíte rozpoznat, zda najatý SEO specialista nebo dodavatel webu odvedl svou práci kvalitně.