Školení

Školení se věnuji vlastně od začátku své profesní kariéry. Nejprve coby zástupce softwarové firmy, poté devět let jako lektor počítačové školy GOPAS. Nyní vedu své vlastní kurzy, což mi dává možnost být v užším kontaktu s vámi, zájemci o nové vědomosti.

Většinu školení pořádám v komorním prostředí své kanceláře v Brně Bystrci. Školím a nabízím konzultace také přímo ve firmách.

Pokud vás zajímají Drupal, Symfony, SEO, jQuery a další webové technologie, rád se s vámi na některém ze svých kurzů potkám. Jejich kompletní nabídku najdete na webu www.polzer.cz.

Honza Polzer

Školení Drupalu 8
Brno, Polzer.cz
7 500 Kč
27. 01. 2020

Seznámení s Drupalem 8 během dvoudenního kurzu určeného tvůrcům webu a budoucím administrátorům redakčního systému.

Školení SEO pro začátečníky
Brno, Polzer.cz
1 500 Kč
20. 02. 2020

Školení základů SEO je koncipované pro začátečníky a majitele webů, kteří nemají čas na to, být SEO specialisty. Chtějí však proniknout do problematiky a část práce provést sami. Také se naučíte rozpoznat, zda najatý SEO specialista nebo dodavatel webu odvedl svou práci kvalitně.

Školení JavaScriptu
Brno, Polzer.cz
1 500 Kč
12. 03. 2020

CSS je pouze část práce frontendového kodéra. Bez základů JavaScriptu se neobejdete u žádného většího webu. Tento kurz vás naučí manipulace s prvky webu pomocí základního JavaScriptu v HTML5.