Siri funguje už i na iPodu touch

Osobní asistent Siri nově funguje i na hudebním přehrávači iPod touch čtvrté generace. Mezi běžné uživatele se však upravený kód iOS jen tak nedostane.
reklama

Hned od prvního dne, co Apple představil iPhone 4S se lidé začali ptát, zda jeho osobní asistent Siri bude dostupný i na jiná zařízení s iOS. První pokusy o přenesení Siri na jiná zařízení skončily neúspěchem, neboť servery Applu, se kterými se Siri synchronizuje, vždy poznaly, že nejde o iPhone 4S. Po několika týdnech tvrdé práce to však vývojáři Steve Troughton-Smith a chpwn rozlouskli.

Jak můžete vidět v tomto videu, Siri nyní funguje na zařízení, které rozhodně není iPhone 4S. Je tu však jeden problém - vývojáři nemohou tuto úpravu iOS volně zpřístupnit uživatelům na internetu, neboť by je Apple mohl zažalovat. Ke zprovoznění Siri na jiném zařízení je totiž třeba upravit kód Applu, což je porušení smlouvy EULA. Můžeme tak zatím pouze doufat, že vývojáři příjdou na nějaký způsob, jak upravený kód distribuovat.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru