SimCity 2013: legendární budovatelská strategie zažije comeback

Dříve (a u mnohých hráčů i dnes) velice populární budovatelská strategie SimCity znovu ožije ve vydání s číslovkou 2013. Ruku v ruce se současným trendem nabídne jednoduché ovládací prvky a režim pro více hráčů. Znovu se tak budete moci pustit do budování svého města.
reklama

SimCity 2013 bude navazovat na úspěšnou sérii budovatelských her, jejichž první díl se objevil již v roce 1989. Dle tiskové zprávy Electronic Arts doufá, že hra osloví nové generace hráčů.

Novinky v SimCity 2013 - rozhodnutí s dopady za hranice města

V SimCity 2013 se můžeme těšit na provázanost dění ve městě s globálními událostmi, jako jsou například změna klimatu, hledání obnovitelných zdrojů, či přírodní katastrofy.

SimCity 2013 SimCity 2013

SimCity 2013 poběží na enginu GlassBox. Lidé ve městě budou získávat a přicházet o práci, obchodovat s nemovitostmi nebo ekonomicky zatěžovat své městečko.

SimCity 2013 SimCity 2013

Detailní informace o SimCity 2013 najdete na adrese www.simcity.com. Na portálu Origin si hru můžete už také předobjednat. Jako dárek pak dostanete balíček SimCity Hrdinové a padouši.

SimCity 2013

Zdroj: Electronic Arts Czech Republic s.r.o.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru