ShareFile nyní umožňuje sdílení souborů na mobilní zařízení

Spolenost ShareFile rozšířila působnost své stejnojmenné služby na smartphony, tablety a další mobilní zařízení.
reklama

Služba ShareFile, která konkuruje cloudovým nabídkám jako DropBox nebo BOX.net, nabízí mobilní synchronizaci jako bezplatnou funkci pro stávající zákazníky. Aplikace umožňuje malým a středním firmám bezpečně sdílet data tak, že je příjemce nestahuje do svého zařízení, ale jsou mu pouze zobrazena.

Podle společnosti jsou nově podporovány platformy Android, BlackBerry, iOS a Windows Phone 7. Podle šéfa ShareFile Jesseho Lipsona se služba hodí především zaměstnancům, kteří na dálku spolupracují na nějakém projektu. Jakmile v něm jeden z nich udělá nějakou změnu na počítači, mohou si ji okamžitě například na mobilním telefonu prohlédnout i ostatní. Na rozdíl od konkurence ShareFile nenabízí bezplatnou verzi své služby. Nejlevnější účet, který nabídne 5 GB prostoru, traffic o stejné velikosti a dva účty pro zaměstnance stojí 30 dolarů měsíčně.

Nejpopulárnější variantou ShareFile je verze Professional, která stojí 60 dolarů měsíčně a nabídne 10 GB trafficu i prostoru spolu s desíti zaměstnaneckými účty.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru