Seznam.cz podporuje sitemap.xml

Seznam.cz spustil do ostrého provozu podporu map webu ve formátu XML. Pokud tedy sitemap.xml používáte například pro Google, pak stejný soubor nyní využije i Seznam pro lepší procházení vašeho webu.
reklama

Sitemap.xml slouží k tomu, aby robot vyhledávače našel všechny stránky na vašem webu. V XML můžete ke každé stránce určit prioritu, která však v případě Seznamu nebude mít žádný vliv na konečné pořadí ve výsledcích vyhledávání. Pomůže však robotovi k tomu, aby se rozhodl, které stránky z vašeho webu zaindexuje nejdříve.

Majitelům webů poháněných redakčním systémem Drupal doporučuji instalaci modulu XML Sitemap, který se o vytvoření potřebného souboru postará automaticky. Jak vypadá výsledek práce tohoto modulu se můžete kouknout třeba na www.maxiorel.cz/sitemap.xml.

Zdroj: Seznam Fulltext Blog

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru