Setkání nad Drupalem na Slovensku

Několik čtenářů Maxiorla ze Slovenska se mě za uplynulý půlrok ptalo, zda neplánuji nějaké školení na Slovensku. Nyní se něco v tomto duchu rýsuje, záleží samozřejmě na vašem zájmu.
reklama

Pokud máte zájem o redakční systém Drupal, chtěli byste se osobně na něco zeptat, nechat si předvést nějaké zajímavé nastavení a popovídat si s ostatními Drupalisty, dejte vědět.

Setkání by se zřejmě uskutečnilo díky obětavosti jednoho z vás v Myjavě, detaily bychom upřesnili v závislosti na tom, kolik lidí by mělo o setkání zájem. Dopředu upozorňuji, že podmínkou mé účasti je úhrada nákladů. Není to nic, co by nezvládl zaplatit jeden člověk (cca 400 CZK/hodina), pokud by se sešlo a podělilo alespoň deset zájemců, pak není o čem přemýšlet.

Napište prosím do komentářů nebo na můj mail - máte-li o takové setkání zájem. Samozřejmě můžete napsat i to, co by vás zajímalo. Podotýkám, že i když jsem napsal o Drupalu knihu, neznám odpovědi na veškeré otázky - například jsem se nikdy nezabýval implementací e-shopových modulů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru