Seminář Adobe Acrobat 9 brzy v Praze a v Bratislavě

Ve spojitosti se včerejším uvedením nové verze rodiny programů Adobe Acrobat 9, pořádá společnost Adobe Systems jednodenní seminář pro zákazníky a partnery s cílem představit nejzajímavější funkce a možnosti této aplikace. Zájemci budou mít možnost seznámit se s novinkami v Acrobat 9 a Acrobat.com, nové internetové aplikaci na prohlížení a sdílení obsahu, v úterý 17. června v hotelu Pyramida na Praze 6. Pro slovenské zákazníky je připraven seminář ve čtvrtek 19. června v Bratislavě v hotelu Holiday Inn. Účast na seminářích je zdarma, registrovat se lze na adobe.cz/acrobat9uvedeni. 
reklama

Během semináře se účastníci dozví, jak mohou využít Acrobat 9 k tvorbě dokumentů, obsahující texty, grafiku, hudbu, multimediální obsah nebo 3D, jak vytvářet formuláře nebo jak komentovat a připomínkovat obsah sdílení v pracovní skupině. Přednášející také představí možnosti pro zabezpečení a podepisování dokumentů, online sdílení pro skupinovou spolupráci, archivaci nebo přípravu výstupů pro tisk ve vysoké kvalitě.  

„Acrobat 9 přináší zcela nový pohled na práci s informacemi a sdílení různorodého obsahu,“ říká Michal Metlička, ředitel Adobe Systems pro ČR a SR. „Propojením technologií PDF a Flash lze nyní bezpečně a jednoduše sdílet poutavý obsah obohacený o zvuk, video, animace nebo prostorovou grafiku v jediném dokumentu s celým světem, aniž by příjemci potřebovali něco jiného než zdarma dostupný Adobe Reader. Věřím, že připravované semináře budou skvělou příležitostí, jak zájemcům nejen popsat, ale i předvést tyto opravdové novinky.“ 

Další informace o seminářích, program a registraci naleznete na adobe.cz/acrobat9uvedeni.

O společnosti Adobe

Adobe revolučním způsobem mění přístup a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a prostřednictvím jakýchkoliv médií. Další informace najdete na www.adobe.cz.

Tagy
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru