ScriptTD: vytvořte si vlastní hru pro Windows Phone. Bez programování

Každý z nás si asi čas od času zahraje alespoň nějakou jednoduchou hru. Spomocí ScriptTD si můžete vytvořit vlastní hru pro mobilní zařízení s Windows Phone. Co je zajímavé, nemusíte k tomu vůbec umět programovat.
reklama

Open source projekt ScriptTD vám umožní vytvořit si vlastní obdobu hry Boj o věž (Tower Defense), a to tím, že si upravíte nějaké výchozí nastavení, zvuky a grafiku. Smysl hry tedy zůstane stejný, hra však bude oblečena do vašeho vlastního kabátku. tyto výtvory pak mohou být dokonce nabízeny na Zune Marketplace.

ScriptTD

No a pokud se programování nebojíte, můžete hru doplnit o nové funkce a vlastnosti. Další informace najdete na stránkách hry na CodePlexu, scripttd.codeplex.com.

 

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru