Screenshoty z OpenOffice 3!

Na stránkách Screenshots Archive najdete obrázky z připravované třetí řady oblíbeného kancelářského balíku OpenOffice.org 3. Zajímá-li vás, jak se změnilo uživatelské rozhraní aplikací, zda OpenOffice.org 3 Calc konečně dožene Excel 2007 ve tvorbě oku lahodících grafů, nebo jak se vybarvil kreslicí nástroj Draw, pak se podívejte buď na hlavní stránku Screenshots Archive nebo přímo do sekce OpenOffice.org 3 Developer Version.
reklama
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Grafy vypadají docela hezky. Když ještě spraví GUI (Ribbon z MSO2007 je hrozně návykový)a trošku ty aplikace optimalizují, aby se nepouštěly 1/2 minuty, bude to paráda

BTW: Dneska ses s psaním nějak rozjel :)

návštěvník

Když ne něco jako ribbon, tak aspoň ikonky jako v Novell edici OO.org. Co se grafů týče, ony by nakonec šly asi udělat hezky, ale ta tvorba je opravdu šíleně nepraktická.

–––––––––––––––––––––
http://www.extrahardware.cz

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru