Screenshots Archive nyní s podporou Cooliris/PicLens

Internetová databáze screenshotů z nejrůznějších aplikací pro Windows, Linux a další operační systémy, Screenshots Archive, nyní nabízí pohodlnější procházení své rozsáhlé sbírky pomocí 3D galerie Cooliris, známé dříve jako PicLens. Uživatelům to umožní mnohem rychlejší prohlížení obrázků v určité galerii. Namísto nepohodlného rozklikávání jednotlivých obrázků si jedním stiskem tlačítka ve svém webovém prohlížeči okamžitě zobrazíte screenshoty přes celou obrazovku.

Reklama

Podrobnosti o Cooliris, resp. PicLens najdete v těchto článcích:

Jak Cooliris vypadá ve spojení se Screenshots Archive, se můžete podívat na následujících obrázcích:

[inline:cooliris-piclens-screenshots-archive_a.png]

[inline:cooliris-piclens-screenshots-archive_b.png]

[inline:cooliris-piclens-screenshots-archive_c.png]

Několik zajímavých galerií screenshotů z poslední doby

Tagy: 

Reklama

Komentáře

Skvělé, teď se ty screenshoty dají prohlížet mnohem efektivněji.
Možná by byla zajímavá možnost prohlédnout si úplně všechny screenshoty najednou (prostě si jen tak procházet a prohlížet screenshoty ze všech kategorií a programů), i když nevím jestli je dobré takové velké množství screenshotů zobrazovat najednou (přílišná zátěž pro přenos dat apod.).

Prohlížení úplně všeho najednou asi dávat nebudu. Nemyslím si, že by to někdo využil. Přeci jen, screenshoty nejsou fotogalerie :-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Ale daly by se prohlížet jako fotogalerie :-) Měl jsem na mysli že by na ten web prostě někdo přišel, jen se záměrem že si prohlédne nějaké programy, je mu však jedno jaké a tak by si prostě prohlížel všechno, ale tolik manikaků co by si místo fotek takhle prohlíželi screenshoty asi není :D

Přidat komentář