Screenshots Archive nyní s podporou Cooliris/PicLens

Internetová databáze screenshotů z nejrůznějších aplikací pro Windows, Linux a další operační systémy, Screenshots Archive, nyní nabízí pohodlnější procházení své rozsáhlé sbírky pomocí 3D galerie Cooliris, známé dříve jako PicLens. Uživatelům to umožní mnohem rychlejší prohlížení obrázků v určité galerii. Namísto nepohodlného rozklikávání jednotlivých obrázků si jedním stiskem tlačítka ve svém webovém prohlížeči okamžitě zobrazíte screenshoty přes celou obrazovku.
reklama

Podrobnosti o Cooliris, resp. PicLens najdete v těchto článcích:

Jak Cooliris vypadá ve spojení se Screenshots Archive, se můžete podívat na následujících obrázcích:

Screenshots Archive nyní s podporou Cooliris/PicLens

Screenshots Archive nyní s podporou Cooliris/PicLens

Screenshots Archive nyní s podporou Cooliris/PicLens

Několik zajímavých galerií screenshotů z poslední doby

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Skvělé, teď se ty screenshoty dají prohlížet mnohem efektivněji.
Možná by byla zajímavá možnost prohlédnout si úplně všechny screenshoty najednou (prostě si jen tak procházet a prohlížet screenshoty ze všech kategorií a programů), i když nevím jestli je dobré takové velké množství screenshotů zobrazovat najednou (přílišná zátěž pro přenos dat apod.).

Profile picture for user Jan Polzer

Prohlížení úplně všeho najednou asi dávat nebudu. Nemyslím si, že by to někdo využil. Přeci jen, screenshoty nejsou fotogalerie :-)

návštěvník

Ale daly by se prohlížet jako fotogalerie :-) Měl jsem na mysli že by na ten web prostě někdo přišel, jen se záměrem že si prohlédne nějaké programy, je mu však jedno jaké a tak by si prostě prohlížel všechno, ale tolik manikaků co by si místo fotek takhle prohlíželi screenshoty asi není :D

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru