Samsung v Evropě spustil Music Hub

Samsung oficiálně ve vybraných evropských zemích spustil svou all-in-one streamovací službu podobnou Spotify nebo iTunes s názvem Music Hub.
reklama

Music Hub v současné době mohou využívat pouze uživatelé ve Velké Británii, Francii a Německu a služba nabídne 19 milionů skladeb. Uživatelé bezplatné verze služby si budou moci před koupí poslechnout 30 sekundovou ukázku každé písničky (iTunes nabízí 90 sekund). Jakákoli zakoupená skladba bude uložena na cloudu a uživatel ji bude moci snadno přehrát až na pěti zařízeních.

Ti, kteří preferují neomezené streamování, si budou moci zakoupit celý katalog za 9.99 euro měsíčně. Za tuto cenu si uživatelé budou moci ukládat písničky i na disk pro přehrávání offline. Music Hub bude uživateli nabízet skladby podle žánrů, které často poslouchá a funkce Scan & Match Cloud Locker projede celou jeho hudební knihovnu a nahraje ji na cloud (podobně jako Apple iTunes Match).

Každý prémiový účet za deset euro na měsíc bude obsahovat 100GB místa na cloudu a do tohoto limitu se započítávají pouze písničky, které nejsou v knihovně Music Hub dostupné, takže nedostatek místa je prakticky vyloučen. Music Hub se jako první objeví předinstalovaný na telefonu Galaxy S III, v budoucnosti se však objeví i na dalších smartphonech a tabletech. Služba bude brzy také přístupná přes webové rozhraní.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru