Samsung ukáže tablet s Windows 8

Samsung příští týden podle deníku Korea Economic Daily světu představí svůj nový tablet, který poběží na operačním systému Windows 8.
reklama

Podle analytiků se Samsung v poslední době snaží diverzifikovat operační systémy, které používá na svých tabletech a smartphonech. Firma je v současné době velmi závislá na OS Android od Googlu a čelí soudním sporům Apple kvůli chytrému telefonu Samsung Galaxy a tabletu Galaxy Tab. Šéf Samsungu Gee-Sung Choi minulý týden veřejně oznámil, že jeho společnost nemá v plánu využít systém WebOS od HP.

Pokud jsou informace listu Korea Economic Daily pravdivé, nový tablet s Windows 8 bude představen na konferenci BUILD, která se bude konat 13-16 září v Anaheimu v Kalifornii. Během této události Microsoft také plánuje vývojářům Windows 8 blíže představit. Zatím se ví, že Windows 8 nabídnou jak rozhraní ve stylu Windows Phone, tak tradiční desktopové rozhraní. Předpokládá se, že Microsoft Windows 8 vývojářům zpřístupní v následujících měsících.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru