Samsung Mondi: To nejlepší pro vaši mobilní práci

Vypadá to, že se nám mezi tradičními PDAčky a netbooky vyprofiluje přece jen ještě jedna produktová řada označovaná jako "Mobile Internet Device". Jde o udělátka na PDA příliš velká a naopak na netbook velmi malá, nicméně osoby zajímající se o mobilní web, e-mail a další služby typu sociální sítě či pracování někde na pláži mají šanci...
reklama

Jednu věc je třeba ujasnit hned na začátku - Samsung Mondi NENÍ komunikátor, podporuje jen WiMax (v USA začíná s 4G sítěmi Clearwire tento rok), dále Wi-Fi a Bluetooth 2.1. Samozřejmostí je také GPSka, ovšem to je vše - tradiční GSM / 3G modul bychom u novinky hledali marně.

Interní paměti uvnitř najdeme celkem 4 GB + dalších až 32 GB lze dodat skrze slot na flash-karty. Digitál rozlišení 3 Mpix neurazí a velmi vítáme i to, že Mondi má kromě Internet Explorer Mobile v záloze také prohlížeč Opera Mobile 9.5.

S ohledem na operační systém Windows Mobile 6.1 Classic je zřejmé, že zařízení obsahuje veškeré obvyklé náležitosti této platformy - mobilní Office, Outlook Mobile atd. Zařízení má poněkud nečekaně i MHDMI TV Out. Cena dosahuje 450 USD.

Zdroj: Brighthand

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru