Samsung Mondi: To nejlepší pro vaši mobilní práci

Vypadá to, že se nám mezi tradičními PDAčky a netbooky vyprofiluje přece jen ještě jedna produktová řada označovaná jako “Mobile Internet Device”. Jde o udělátka na PDA příliš velká a naopak na netbook velmi malá, nicméně osoby zajímající se o mobilní web, e-mail a další služby typu sociální sítě či pracování někde na pláži mají šanci…

Reklama

Jednu věc je třeba ujasnit hned na začátku - Samsung Mondi NENÍ komunikátor, podporuje jen WiMax (v USA začíná s 4G sítěmi Clearwire tento rok), dále Wi-Fi a Bluetooth 2.1. Samozřejmostí je také GPSka, ovšem to je vše - tradiční GSM / 3G modul bychom u novinky hledali marně.

Interní paměti uvnitř najdeme celkem 4 GB + dalších až 32 GB lze dodat skrze slot na flash-karty. Digitál rozlišení 3 Mpix neurazí a velmi vítáme i to, že Mondi má kromě Internet Explorer Mobile v záloze také prohlížeč Opera Mobile 9.5.

S ohledem na operační systém Windows Mobile 6.1 Classic je zřejmé, že zařízení obsahuje veškeré obvyklé náležitosti této platformy - mobilní Office, Outlook Mobile atd. Zařízení má poněkud nečekaně i MHDMI TV Out. Cena dosahuje 450 USD.

Zdroj: Brighthand

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář